З кредитуванням від ПРАВЕКС БАНКУ до купівлі квартири — один крок!

22.10.2019

Незважаючи на те, що архітектура PHILADELPHIA Concept House втілює найкращі американські традиції, трохи європейських рис не завадить проекту. 

З новими умовами Європейського кредиту від ПРАВЕКС БАНКУ ви можете придбати квартиру у самому центрі Печерська та розподілити оплату на зручний період. У банку пропонують два варіанти кредитування:

 

  • Без застави варіант для покупців, які вже мають певну суму грошей, але потребують банківську позику для повної сплати вартості квартири. Інвестор може оформити  кредит до 1 млн гривень і погасити його протягом 5 років. Відсоткова ставка від 18,99%.
  • Під заставу депозиту іпотека до 15 млн гривень і відсотковою ставкою від 15%. Якщо клієнт має заощадження у доларах чи євро, він може покласти їх на депозит до ПРАВЕКС БАНКУ та за рахунок зростання валюти примножити свої гроші. Ця пропозиція діє для позики строком 1 рік. Протягом 11 місяців інвестор погашає відсоток за кредитом, а в останній місяць знімає депозит та сплачує основну суму іпотеки. 

 

ПРАВЕКС БАНК — комерційний банк з іноземним капіталом і міжнародною довірою клієнтів. Банк піклується про надійність інвестицій своїх позичальників, тож ретельно перевіряє забудовника та вивчає дозвільну документацію об’єкту.

У порівнянні з іншими компаніями ПРАВЕКС пропонує лояльні умови позики: відсутність комісій, можливість дострокових виплат, обов’язкове страхування, додаткові знижки для фізичних осіб і приватних підприємців, які працюють в IT або медичній сфері. 

Завітайте до відділу продажу, аби ознайомитись з повною інформацією про кредитування квартир у PHILADELPHIA Concept House. Адреса: вул. Златоустівська, 24А. 

ЗАМОВИТИ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

* - обов`язкові поля

З кредитуванням від ПРАВЕКС БАНКУ до купівлі квартири — один крок!