У PHILADELPHIA Concept House стартував продаж квартир

11.06.2019

Шановні клієнти! Раді повідомити, що у PHILADELPHIA Concept House розпочато продаж квартир.

Житловий комплекс знаходиться у самому центрі Печерська — на Кловському узвозі, 19. Це затишне місце, в якому вигідно поєднуються сучасна інфраструктура та культурні пам’ятки столиці. Поряд з будинком розташовані чисельні магазини, кафе та ресторани. За 10 хвилин пішки можна дістатися до Києво-Печерської лаври, а за 5 хвилин — до Хрещатика та найближчого парку.

PHILADELPHIA Concept House будується за монолітно-каркасною технологією. У будинку буде 17 поверхів та всього 65 квартир площею від 47 м2 до 210 м2. На останньому поверсі запроектовані квартири з дворівневим планування та окремими терасами. Особливу увагу архітектори приділили фасаду будівлі — його оздоблення буде виконано з металу, а панорамні вікна матимуть дзеркальне покриття. Завдяки цьому PHILADELPHIA Concept House стане першим в Україні будинком із динамічним фасадом, який змінює свій вигляд залежно від кута зору.

Житловий комплекс буде оснащено новітньою системою “розумний будинок”, мета якої — підвищити рівень комфорту та безпеки мешканців. Також проект передбачає облаштування в будинку комерційних приміщень і дворівневого підземного паркінгу.

Завітайте до відділу продажу за адресою вул. Златоустівська, 24А. Кількість квартир обмежена у PHILADELPHIA Concept House, тож не пропустіть нагоду приєднатися до спільноти мешканців інноваційного будинку.

ЗАМОВИТИ ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК

* - обов`язкові поля

Натискаючи *Надіслати*, ви надаєте згоду на обробку, зберігання та використання ваших персональних даних.

Загрузить презентацию

* - обов`язкові поля

У PHILADELPHIA Concept House стартував продаж квартир