Поспішайте придбати! У PHILADELPHIA Concept House залишилися останні квартири у продажу

03.09.2021

1, 2, 3 чи може 5 — скільки кімнат у вашій ідеальній квартирі? У PHILADELPHIA Concept House якраз залишилися останні помешкання, які за всіма параметрами підійдуть як одному мешканцю, так і великій сім’ї, що планує переїхати до центру Києва. Розповімо про кожне планування та дамо них посилання, щоб ви могли детальніше ознайомитися з особливостями.

Перший варіант — це п’ятикімнатна квартира, яку найкраще опишуть цифри. Два рівні, 210 м² загальної площі, дві вітальні на 34 м² і 38 м², три спальні та три санвузла — з такими параметрами вам не доведеться шукати компроміси в облаштуванні своєї оселі. Тут точно вистачить простору і для кабінету, і для домашнього міні-кінотеатру. Квартира розташована на 16 поверсі, має дві лоджії та терасу. Хіба не ідеально?

По сусідству розташована двокімнатна квартира площею 126 м². Планування також дворівневе: на першому поверсі запроєктована кухня з їдальнею, ванна кімната та лоджія, на другому рівні розташовані дві спальні, гардеробна, ванна кімната та велика тераса.

На 16 поверсі залишилася у продажу дворівнева квартира загальною площею 108 м². Серед особливостей її планування — це дві просторі спальні, дві ванної та дві лоджії — по одній на кожному рівні.

Однокімнатна квартира площею 47 м² на 10 поверсі — це планування зі спальнею, вітальнею, об’єднаною з кухнею, та лоджією — оптимальний варіант для тих, хто обирає невелику квартиру у центрі Києва.

Однорівнева двокімнатна квартира загальною площею 52 м² розташована на 15 поверсі та має зручне планування зі спальнею, просторою вітальнею, кухнею, лоджією.

Яке планування підходить вам? Завітайте до наших менеджерів, щоб дізнатися більше про останні квартири у PHILADELPHIA Concept House. Адреса відділу продажу: вул. Антоновича, 44.

ЗАМОВИТИ ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК

* - обов`язкові поля

Натискаючи *Надіслати*, ви надаєте згоду на обробку, зберігання та використання ваших персональних даних.

Загрузить презентацию

* - обов`язкові поля

Поспішайте придбати! У PHILADELPHIA Concept House залишилися останні квартири у продажу