Індивідуальні умови придбання квартир у PHILADELPHIA Concept House

01.02.2021

PHILADELPHIA Concept House — це ваш суперсучасний будинок та ваші 360° Печерська. Щодня ви прогулюєтесь до Києво-Печерської Лаври, Маріїнського парку або Парку Вічної Слави. Снідаєте в найкращих закладах міста, а ввечері зустрічаєтесь з друзями у ресторані поблизу дому. Насолоджуєтесь тихим центром та вікновидом на улюблений район просто з вашої квартири. 

Не втрачайте можливості приєднатися до щасливих мешканців, які житимуть у самому серці Печерська — на Кловському узвозі, 19. У PHILADELPHIA Concept House залишилося всього 7 квартир, тож знайомтесь з ними на цій сторінці та плануйте життя у новому щасливому місці. 

Наші менеджери відділу продажу проконсультують стосовно кожного планування та запропонують вам індивідуальні умови купівлі. Крім стовідсоткової оплати, ви можете обрати варіант на виплат — зі зручним розміром першого внеску та оптимальним строком для оплати залишку.  

Завітайте до відділу продажу PHILADELPHIA Concept House. Наші менеджери працюють щодня: з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 19:00, у суботу та неділю — з 10:00 до 18:00. Адреса: вул. Антоновича, 44.

ЗАМОВИТИ ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК

* - обов`язкові поля

Натискаючи *Надіслати*, ви надаєте згоду на обробку, зберігання та використання ваших персональних даних.

Загрузить презентацию

* - обов`язкові поля

Індивідуальні умови придбання квартир у PHILADELPHIA Concept House