Футуристичний мінімалізм: яким буде інтер’єр головного холу будинку

26.05.2021

Кажуть, що інтер’єр лобі має бути продовженням фасаду будинку — передавати його настрій, повторювати кольорову гаму та стиль архітектури. У PHILADELPHIA Concept House такий підхід особливо відчувається.

Дизайн головного холу створювався за концепцією фасаду — мінімалізм у поєднанні з футуристичним стилем, сірі відтінки матеріалів, елементи декору із дзеркальним покриттям. Проте екстер’єр та інтер’єр схожі не тільки за зовнішніми ознаками.

Як і на фасаді, в оздобленні холу будуть використані високоякісні матеріали та застосовані інноваційні рішення, завдяки яким у лобі будинку з’явиться оригінальна світлова композиція. Вона буде виготовлена за авторськими ескізами дизайнерів інтер’єру зі студії D’art.

Елементами композиції стануть прямокутні LED-світильники у чорному профілі. Вони будуть кріпитися до стелі за допомогою плоских металевих смуг. Крім основного світла, LED-світильники матимуть кілька відтінків підсвітки. Теплий білий, бірюзовий та бузковий будуть запрограмовані під різні сценарії та змінюватимуть один одного від м’якого переливу кольорів до різкого та контрастного світіння.

Все, що стосується архітектурного та інтер’єрного освітлення, ми довіряємо нашим партнерам з компанії Expolight. Ми маємо великий досвід співпраці, тож до реалізації світлової композиції у лобі PHILADELPHIA Concept House плануємо залучити саме її фахівців.

Стіни та підлога будуть оздоблені матеріалами італійських виробників: стіни — сірою плиткою від Lea Ceramiche, підлога — плиткою Fabbrica Marmi e Graniti.

Для мешканців і гостей житлового комплексу передбачений окремий лаунж зі столиком та диванами. Тут можна зачекати на таксі або зустрітися з сусідами, щоб обговорити спільні питання. Серед виробників м’яких меблів дизайнери зупинили свій вибір на італійському бренді Novamobili та його дивані моделі Reef sofa. Столики будуть виготовлені компанією Tonin Casa. Крісла моделі “Челентано” українського виробництва.

У лаунж-зоні також встановлять підлогові світильники. Вони стануть не тільки раціональним рішенням для освітлення, а й доповнюватимуть інтер’єр лобі футуристичними деталями.

Бажаєте дізнатися більше про наш будинок та дизайн суспільних просторів у PHILADELPHIA Concept House? Завітайте до нашого відділу продажу. Адреса: вул. Антоновича, 44.

ЗАМОВИТИ ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК

* - обов`язкові поля

Натискаючи *Надіслати*, ви надаєте згоду на обробку, зберігання та використання ваших персональних даних.

Загрузить презентацию

* - обов`язкові поля

Футуристичний мінімалізм: яким буде інтер’єр головного холу будинку