Квартири

Оберіть поверх тут

Життя у престижному районі Києва формує свої звички та цінності. З’являється можливість бути ближче до культурних пам’яток столиці, надихатись їхньою автентичною красою та водночас знаходитися в одному ритмі з містом, користуючись усіма перевагами сучасного урбану. Живучи у PHILADELPHIA Concept House ви матиме ці можливості. Житловий комплекс розташований на Печерську за адресою: Кловський узвіз, 19. Тут є вся необхідна інфраструктура: кафе, ресторани, супермаркети, школи, дитячі садочки, парки. Та головне — неподалік будинку знаходиться Києво-Печерська Лавра.

Крім зручної локації в центрі Києва, особливістю новобудови є обмежена кількість мешканців. У 17-ти поверховому будинку розташовані всього 65 квартир різних типів планувань. Для комфортного проживання ми використовуємо сучасні технології монолітно-каркасного будівництва, що дозволяє власникам житла організувати простір за власним смаком. Додатковою перевагою ЖК є високі стелі, що візуально збільшує площу кімнат, та великі панорамні вікна, завдяки яким у квартирі багато природного світла.

Для фасада будівлі ми обрали інноваційну технологію оздоблення металом. У поєднанні з дзеркальними панорамними вікнами створюється певна динаміка — фасад змінює свій вигляд залежно від кута зору. Це перший в місті та Україні житловий комплекс з подібною архітектурою. Та саме тут може знаходитися ваше житло. Обирайте площу та планування на сайті, а для отримання детальної інформації щодо купівлі квартири від забудовника звертайтесь до відділу продажу за телефоном (044) 498-07-70.

ЗАМОВИТИ ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК

* - обов`язкові поля

Натискаючи *Надіслати*, ви надаєте згоду на обробку, зберігання та використання ваших персональних даних.

Загрузить презентацию

* - обов`язкові поля