ККомерційна нерухомість житлового комплексу PHILADELPHIA Concept House

Поверх 0
Кількість приміщень 0

Особливості комерційної нерухомості у PHILADELPHIA Concept House

Комерційні об’єкти у ЖК Філадельфія – це окрема частина будівлі з дзеркальними фасадами та панорамними вікнами. Такий архітектурний хід візуально збільшує площу та наповнює внутрішній простір природним освітленням. Доступ до комерційних приміщень передбачає окрему від житлової частини будинка вхідну групу. Ресторани забезпечені достатнім обсягом електричної потужності, також для закладів організовані вентиляційні канали.

Офіси розташовані на трьох поверхах житлового комплексу й мають різні варіанти планувань. Аби вже зараз ви могли обрати комерційну нерухомість для свого бізнесу, ми підготували перелік основних переваг ЖК:

  • ● розташування в одному з престижних районів столиці, Печерську, — на авто дістатися до Хрещатика можна всього за 5 хвилин;
  • ● оптимальні розміри нежитлових приміщень — мінімальна площа стартує від 100 м², максимальна складає 670 м²;
  • ● технічне оснащення для ресторанів й офісів,
  • ● розвинута інфраструктура району – поряд є аптеки, продуктові магазини, бутіки та інші торговельні приміщення, де мешканці та працівники комплексу можуть купити все необхідне;
  • ● попит серед мешканців та гостей будинку — обираючи ЖК Філадельфія для ресторану, можна бути ближче до своєї цільової аудиторії;
  • ● сучасний благоустрій — у ЖК PHILADELPHIA Concept House комфортно як жити, так і працювати;
  • ● супровід управляючої компанії — замовити послуги клінінгу, доставку їжі, квітів або вирішити інші поточні питання можна, звернувшись до менеджера компанії ATMOSFERA.

Розташування житлового комплексу у діловому центрі столиці

Успіх компанії залежить від багатьох чинників, але однією з безпосередніх умов її дохідності є вигідне розташування. У PHILADELPHIA Concept House ми врахували цю особливість та пропонуємо комерційні приміщення у житловому комплексі, який знаходиться у центрі Києва та престижному районі міста — Печерську. Тут зручно проводити зустрічі з клієнтами, організовувати переговори з партнерами та відвідувати бізнес-заходи, які сконцентровані переважно у центрі. Коли ви працюєте у ЖК Філадельфія на Кловському узвозі, 19, ви знаходитесь в епіцентрі життя української столиці. Це ідеальний варіант для тих, хто перебуває у постійному русі та не бажає змінювати свої принципам.

Дізнайтеся більше про ціни, умови купівлі та оренди комерційної нерухомості у ЖК Філадельфія просто зараз. Звертайтеся до менеджерів відділу продажів, вони радо дадуть відповіді на всі питання та допоможуть обрати оптимальну площу нежитлової нерухомості для вашого бізнесу.

Оберіть поверх тут

ЗАМОВИТИ ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК

* - обов`язкові поля

Натискаючи *Надіслати*, ви надаєте згоду на обробку, зберігання та використання ваших персональних даних.

ЗАМОВИТИ ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК

* - обов`язкові поля

Натискаючи *Надіслати*, ви надаєте згоду на обробку, зберігання та використання ваших персональних даних.

Загрузить презентацию

* - обов`язкові поля